Filter Bar - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Organizers
ca: Organitzadors

en: Event Category
ca: Categoria de l'esdeveniment

en: Venues
ca: Recintes

en: Country
ca: País

en: City
ca: Ciutat

en: Other
ca: Altres

en: Select
ca: Seleccionar

en: No items match
ca: Cap element coincideix

en: Select an Item
ca: Seleccionar un element

en: Title: %s
ca: Títol: %s

en: Type: %s %s %s
ca: Tipus: %s %s %s

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Checkboxes
ca: Caselles de verificació

en: Autocomplete
ca: Autocompletar

en: Type: %s %s
ca: Tipus: %s %s

en: Range Slider
ca: Control d'intervals

en: Events are considered free when cost field is: %s %s
ca: Els esdeveniments es consideren gratuïts quan el camp del cost és: %s %s

en: Only when set to zero
ca: Només quan es posi a zero

en: Free
ca: Gratis

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: All Day
ca: Tot el dia

en: Morning
ca: Matí

en: Afternoon
ca: Tarda

en: Evening
ca: Vespre

en: Night
ca: Nit

en: Filters
ca: Filtres

en: The settings below allow you to enable or disable front-end event filters. Uncheck the box to hide the filter. Drag and drop active filters to re-arrange them.
ca: Els ajustos d'aquí sota et permetran activar o desactivar el filtre d'esdeveniments. Desmarca la casella per amagar el filtre. Arrossega i deixar anar els filtres actius per reorganitzar-los.

en: Expand an active filter to edit the label and choose from a subset of input types (dropdown, select, range slider, checkbox and radio).
ca: Expandeix un filtre actiu per editar la seva etiqueta i tria entre un subconjunt de tipus d'entrada (desplegable, selecció, control d'intervals, casella de verificació i ràdio).

en: Filters Layout
ca: Disseny de filtres

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Filters Default State
ca: Estat predeterminat dels filtres

en: Closed
ca: Tancat

en: Open
ca: Obert

en: Filter Bar
ca: Barra de filtre

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Day
ca: Dia

en: Time
ca: Hora

en: Active Filters
ca: Filtres actius

en: Available Filters
ca: Filtres disponibles

en: Narrow Your Results
ca: Refinar els teus resultats

en: Show Advanced Filters
ca: Mostrar filtres avançats

en: Collapse Filters
ca: Contraure filtres

en: Show Filters
ca: Mostrar filtres

en: Reset Filters
ca: Restablir filtres

en: Submit
ca: Enviar

en: To begin using The Events Calendar: Filter Bar, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
ca: Per començar a utilitzar The Events Calendar: Filter Bar, si us plau, instal·la la darrera versió de <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
