Filter Bar - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Organizers
cs: Pořadatelé

en: Featured Events
cs: Doporučené události

en: Show featured events only
cs: Zobrazit jen doporučené události

en: Event Category
cs: Rubrika akce

en: Venues
cs: Místa konání

en: Country
cs: Země

en: City
cs: Město

en: State/Province
cs: Kraj

en: "%s" or empty or set to zero
cs: "%s" nebo prázdné nebo nastaveno na nulu

en: Used as the identifier for free Events
cs: Používá se jako identifikátor pro bezplatné akce

[ctx: Used as the identifier for free Events]
en: Free
cs: Zdarma

en: Other
cs: Ostatní

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Match all
cs: Odpovídá všem

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Match any
cs: Odpovídá některým

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Logic:
cs: Podmínka:

note: Description of the plugin/theme
en: Creates an advanced filter panel on the frontend of your events list views.
cs: U výpisu akcí vytvoří pro návštěvníky webu dodatečný panel s pokročilými filtry.

en: Select
cs: Vybrat

en: No items match
cs: Nebyly nalezeny žádné položky

en: Select an Item
cs: Vyberte položku

en: Title: %s
cs: Název: %s

en: Type: %s %s %s
cs: Typ: %s %s %s

en: Dropdown
cs: Rozbalovací menu

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací políčka

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Type: %s %s
cs: Typ: %s %s

en: Range Slider
cs: Posuvník rozsahu

en: Events are considered free when cost field is: %s %s
cs: Akce se považují za zdarma, pokud pole cena je: %s %s

en: Only when set to zero
cs: Nastaveno pouze na nulu

en: Free
cs: Zdarma

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: All Day
cs: Celý den

en: Morning
cs: Dopoledne

en: Afternoon
cs: Odpoledne

en: Evening
cs: Večer

en: Night
cs: V noci

en: Filters
cs: Filtry

en: The settings below allow you to enable or disable front-end event filters. Uncheck the box to hide the filter. Drag and drop active filters to re-arrange them.
cs: Pomocí níže uvedených nastavení můžete návštěvníkům webu povolit či zakázat filtrování akcí. Odškrtnutím políčka skryjete daný filtr. Přetáhnutím aktivních filtrů změníte jejich uspořádání.

en: Expand an active filter to edit the label and choose from a subset of input types (dropdown, select, range slider, checkbox and radio).
cs: Rozbalením aktivního filtru můžete změnit jeho název a vybrat typ vstupního pole (rozbalovací menu, posuvník rozsahu, zaškrtávací políčko a přepínač).

en: Filters Layout
cs: Rozvržení filtrů

en: Vertical
cs: Vertikálně

en: Horizontal
cs: Horizontálně

en: Filters Default State
cs: Výchozí stav filtrů

en: Closed
cs: Zavřené

en: Open
cs: Otevřené

en: Cost (%s)
cs: Cena (%s)

en: Tags
cs: Štítky

en: Day
cs: Den

en: Time
cs: Čas

en: Active Filters
cs: Aktivní filtry

en: Available Filters
cs: Dostupné filtry

en: Narrow Your Results
cs: Filtrování výběru

en: Show Advanced Filters
cs: Zobrazit pokročilé filtry

en: Collapse Filters
cs: Skrýt filtry

en: Show Filters
cs: Zobrazit filtry

en: Reset Filters
cs: Zrušit filtry

en: Submit
cs: Potvrdit

en: To begin using The Events Calendar: Filter Bar, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
cs: Než začnete používat plugin The Events Calendar: Filter Bar, nainstalujte si prosím aktuální verzi pluginu <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
