Filter Bar - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Organizers
el: Διοργανωτές

en: Event Category
el: Κατηγορία Εκδήλωσης

en: Venues
el: Χώροι Διεξαγωγής

en: Country
el: Χώρα

en: City
el: Πόλη

en: Other
el: Άλλο

en: Select
el: Επιλογή

en: No items match
el: Δεν υπάρχουν αντικείμενα που να ταιριάζουν

en: Select an Item
el: Επιλέξτε ένα Αντικείμενο

en: Title: %s
el: Τίτλος: %s

en: Type: %s %s %s
el: Πληκτρολογήστε: %s %s %s

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο

en: Checkboxes
el: Κουτιά Επιλογών

en: Autocomplete
el: Αυτόματη Συμπλήρωση

en: Type: %s %s
el: Τύπος: %s %s

en: Range Slider
el: Ολισθητής Εύρους

en: Events are considered free when cost field is: %s %s
el: Οι εκδηλώσεις θεωρούνται δωρεάν όταν το πεδίο τιμής είναι: %s %s

en: Only when set to zero
el: Μόνο όταν ρυθμιστεί στο μηδέν

en: Free
el: Δωρεάν

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: All Day
el: Όλη την Ημέρα

en: Morning
el: Πρωί

en: Afternoon
el: Απόγευμα

en: Evening
el: Βράδυ

en: Night
el: Νύχτα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: The settings below allow you to enable or disable front-end event filters. Uncheck the box to hide the filter. Drag and drop active filters to re-arrange them.
el: Οι παρακάτω ρυθμίσεις επιτρέπουν την ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση των φίλτρων εκδηλώσεων στο front-end. Αποεπιλέξτε το κουτί για να κρύψετε το φίλτρο. Σύρτε και αφήστε τα διαθέσιμα φίλτρα για την επανατοποθετησή τους.

en: Expand an active filter to edit the label and choose from a subset of input types (dropdown, select, range slider, checkbox and radio).
el: Αναπτύξτε ένα ενεργό φίλτρο για να επεξεργαστείτε την ετικέτα και να επιλέξετε από ένα υποσύνολο των τύπων εισόδου (αναπτυσσόμενο, επιλογής, ολισθητή εύρους, κουτιών επιλογών και τύπου ραδιοφώνου).

en: Filters Layout
el: Διάταξη Φίλτρων

en: Vertical
el: Κάθετα

en: Horizontal
el: Οριζόντια

en: Filters Default State
el: Προεπιλεγμένη Κατάσταση Φίλτρων

en: Closed
el: Κλειστά

en: Open
el: Ανοικτά

en: Cost (%s)
el: Τιμή (%s)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Day
el: Ημέρα

en: Time
el: Ώρα

en: Active Filters
el: Ενεργά Φίλτρα

en: Available Filters
el: Διαθέσιμα Φίλτρα

en: Narrow Your Results
el: Περιορίστε τα Αποτελέσματα

en: Show Advanced Filters
el: Προβολή Σύνθετων Φίλτρων

en: Collapse Filters
el: Συρρίκνωση Φίλτρων

en: Show Filters
el: Προβολή Φίλτρων

en: Reset Filters
el: Επαναφορά Φίλτρων

en: Submit
el: Υποβολή
