Filter Bar - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Organizers
nl: Organisatoren

en: Event Category
nl: Evenementencategorie

en: Venues
nl: Locaties

en: Country
nl: Land

en: City
nl: Stad

en: State/Province
nl: Staat/provincie

en: "%s" or empty or set to zero
nl: "%s" of leeg of ingesteld als nul

en: Used as the identifier for free Events
nl: Gebruikt als de identificatie voor gratis evenementen

[ctx: Used as the identifier for free Events]
en: Free
nl: Gratis

en: Other
nl: Overige informatie

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Match all
nl: Overeenkomen met alle

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Match any
nl: Overeenkomen met elke

[ctx: additional fields filter logic setting]
en: Logic:
nl: Logica:

note: Description of the plugin/theme
en: Creates an advanced filter panel on the frontend of your events list views.
nl: Creëert een geavanceerd filter paneel op de frontend van uw evenementen lijst.

en: Select
nl: Selecteer

en: No items match
nl: Geen items komen overeen

en: Select an Item
nl: Selecteer een item

en: Title: %s
nl: Titel: %s

en: Checkboxes
nl: Checkboxen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Range Slider
nl: Marge slider

en: Events are considered free when cost field is: %s %s
nl: Evenementen worden beschouwd als gratis wanneer het kosten veld is: %s %s

en: Only when set to zero
nl: Alleen wanneer deze is ingesteld op nul

en: Free
nl: Gratis

en: Sunday
nl: Zondag

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: All Day
nl: Hele dag

en: Morning
nl: Ochtend

en: Afternoon
nl: Middag

en: Evening
nl: Avond

en: Night
nl: Nacht

en: The settings below allow you to enable or disable front-end event filters. Uncheck the box to hide the filter. Drag and drop active filters to re-arrange them.
nl: De instellingen die je hieronder vindt, maken het mogelijk om filters in de frontend in- of uit te schakelen. Schakel het vinkje uit om het filter te verbergen. Je kan ook actieve filters verslepen om de volgorde te veranderen.

en: Expand an active filter to edit the label and choose from a subset of input types (dropdown, select, range slider, checkbox and radio).
nl: Je kan een actief filter vergroten met het pijltje aan de rechterkant. Je kan hier het label (de benaming) van het filter wijzigen en kiezen uit diverse invoeropties (bijvoorbeeld via een dropdown, keuzevakjes, radiobuttons en meer).

en: Filters Layout
nl: Layout van de filters

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Filters Default State
nl: Standaard status van de filters

en: Closed
nl: Gesloten

en: Cost (%s)
nl: Kosten (%s)

en: Day
nl: Dag

en: Time
nl: Tijd

en: Active Filters
nl: Actieve filters

en: Available Filters
nl: Beschikbare filters

en: Narrow Your Results
nl: Beperk de resultaten

en: Show Advanced Filters
nl: Toon uitgebreide filters

en: Collapse Filters
nl: Klap filters in

en: Show Filters
nl: Toon filters

en: Reset Filters
nl: Reset filters

en: Submit
nl: Toevoegen

en: To begin using The Events Calendar: Filter Bar, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
nl: Om gebruik te kunnen maken van The Events Calendar: Filter Bar, installeer alsjeblieft de laatste versie van <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
